Паливний фільтр DAF LF | DONALDSON | 1829166, KC188,P550880
Паливний фільтр DAF LF | KNECHT | 1829166, KC188,P550880
Виробник: DONALDSON
Для автомобілів:
DAF 45LF, 55LF, 65LF
Висота: 175мм
Зовнішній діаметр: 93.2мм
Внутрішній діаметр: 62мм
Діаметр зовнішнього ущільнення: 72мм
Розмір різьблення: М20
Ключові особливості наших товарів
01
Запчастини для різноманітних машин
У нас ви можете купити запчастини для машин виробництва DAF Trucks, MAN, Renault, Mercedes-Benz, Scania, Volvo та інших марок.
02
Можливість придбання на замовлення
У нас можна замовити запчастини, які складно придбати на ринку автомобільних деталей.
03
Значний асортимент
Більше 50000 найменувань товарів: від бюджетних запчастин до продукції передових брендів.
04
Оновлення каталогу продукції
Ми уважно стежимо за новинками, тому ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Ми контролюємо якість товарів, в чому ви можете бути абсолютно впевнені.
Ми володіємо та дорожимо репутацією відповідального продавця.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші запчастини? В такому випадку досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?
Оформлення заявки на сайті або по телефону
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P550880 |
| Виробник | Donaldson |
| Країна виробник | США |
| Види палива | Дизель |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Сумісність з моделлю | LF55, LF, LF45 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Довжина | 174 мм |
| Висота | 174 мм |
| Внутрішній діаметр | 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 93 мм |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 | 72 мм |
| Розмір різі | М20 х 1.5мм |
- Ціна: 860 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка, гарантія якості.

