Паливний фільтр MAN | MANN | 51125030061, KX191 / 1D, PU1059X

1 015 ₴
- В наявності
- Код: PU1059X
+380 (67) 722-21-62
- +380 (93) 225-35-24
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паливний фільтр MAN | MANN | 51125030061, KX191 / 1D, PU1059X
Виробник: MANN FILTER
Для автомобілів:
MAN NG, NL, Нм, SL II, SÜ, TGA, TGL, TGM, TGS, TGX
Висота: 174мм
Зовнішній діаметр: 95мм
Внутрішній діаметр: 14мм \ 46мм
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | Bosch F026402028; Donaldson P785373; Fleetguard FF5629; MAN 51125030061; Mann Filter PU1059X; VAICO V340014 |
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | PU 1059 x |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 174 мм |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Сумісність з моделлю | SL II |
- Ціна: 1 015 ₴

